המצב הנוכחי בישראל, מצביע על כך שישנה בנייה מואצת. יותר ויותר מבנים מוקמים, וחשוב לעשות שימוש במיטב חומרי הגלם, המיוצרים על ידי חברה בעלת שם, אשר מוצריה נחשבים לאיכותיים. חברת ר. אדן ציוד לבנייה, מספקת ללקוחותיה קורות עץ מחיר מן הטובות שיש, ולא בכדי היא צברה לעצמה במהלך השנים שם ומוניטין. בהחלט ניתן לומר כי זוהי חברה מובילה בתחומה.

מהן אותן קורות עץ ומהו תפקידן?

קורות עץ מחיר

קורות עץ מחיר הינן ייחודיות, צבען צהוב, והן מיוצרות על פי מיטב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. הן משמשות לבנייה וייחודן מתבטא בכך שהן לא רק מתקדמות אלא גם יעילות וחסכוניות. את הקורות הללו, ניתן לשאת ממקום למקום, ומכיוון שהן קלות משקל, כלל אין צורך לעשות שימוש בעגורן. בנוסף, מה שמאפיין את הקורות, הוא חוזקן הרב, הן חסינות, ומחזיקות מעמד למשך שנים מרובות, כך שבסופו של דבר, כל מי שעושה בהן שימוש מבטיח לעצמו חיסכון ניכר בכסף.


ניתן למסמר אותן, התמיכה שלהן היא אופטימאלית, וקצותיהן מעוגלים, כך הסיכוי לנזקים הוא כמעט ואפסי. קיימת גם אפשרות להזמין קורות עם חורים ובדרך זו להרימן עם עגורן, במקרה שכך מתבקש. הן עשויות משלוש שכבות עץ מודבקות אחת לשנייה, והן גם מוצעות במגוון גדלים על פי צרכיו של הלקוח.

במה נבדלות הקורות אחת מהשנייה?


קורות עץ מחיר, נבדלות אחת מהשנייה לא רק בגודלן. כל אחת מהן בעלת משקל שונה, ישנן כבדות יותר וישנן קלות יותר, תלוי לשם מה הן משמשות. זאת ועוד, הן חזקות ולכן כושר התמיכה שלהן הוא מצוין, ולא פחות חשוב, הן גם בטיחותיות בהשוואה לקורות אחרות. כמו כן, ישנן קורות בעלות קצוות שונים, אלה בעלות הקצוות המעוגלים, מבטיחות שלא תיתכן פגיעה במבנים.

על פי מה נקבע המחיר?


מכיוון שקורות העץ משמשות למטרות שונות, מחירן איננו אחיד. קורות עץ מחיר, מגיעות בעובי שונה, לעיתים סוג העץ איננו זהה, כל אחת מהן מעובדת בצורה אחרת, ועל פי הנתונים הללו נקבע המחיר. חשוב לדעת, מחיר הקורות כלל איננו גבוה, הוא נע בין כמה מאות שקלים ועד אלפים בודדים. יש גם להתייחס לעלות הובלתן, למרחק השינוע, והאם מתעורר הצורך לעשות שימוש בעגורן, מה שיעלה את המחיר. לבסוף, אין זה רצוי להתפתות ולרכוש קורות עץ שמחירן זול, מכיוון שהן בעלות כמה פונקציות, חשוב לרכוש קורות בטיחותיות, העומדות בתקנים המחמירים ביותר.