תבניות ליציקת בטון הופכות להיות יותר ויותר נפוצות בשנים האחרונות. הן מקצרות את הליך הבנייה, הן חזקות מאוד ולכן תוחלת חייהן היא ארוכה, וישנן תבניות הנבדלות אחת מהשנייה, תלוי מהי מטרת השימוש בהן. חברת ר. אדן ציוד לבניין, משווקת את התבניות הללו, כאשר מדובר במוצר הטוב ביותר, העומד בתקנים מחמירים, והן גם בטיחותיות. שמה של החברה הולך לפניה, בשל הציוד לבניין אותו היא משווקת, ולא בכדי לקוחותיה הם רבים, הם יודעים שיש על מי לסמוך ושהם רוכשים את המוצר הטוב ביותר.

מהן סוגי התבניות ליציקת בטון?


ישנן כמה סוגים של תבניות ליציקת בטון, כולן משמשות לצרכי בנייה באתרים שונים. קבלנים רבים עושים בהן שימוש, הן לצרכי פרויקטים קטנים והן לצרכי פרויקטים גדולים יותר. אלה הן תבניות יעילות, איכותיות, וביכולתן לקצר תהליכים וכך גם לחסוך בזמן עבודה יקר.

תבניות ליציקת בטון
תבניות מסוג LEGO WOOD - אלה הן תבניות ליציקת בטון העשויות מקורות ברזל, קורות עץ H20 ולבידי טגו, שהוא עץ חזק במיוחד המשמש למגוון תעשיות, ביניהן תעשיית הבנייה. את התבניות הללו ניתן להתאים לשטחים גדולים, באמצעותן ניתן ליצוק עמודים, וישנה אפשרות לשנות את התבנית כך שהיא תהיה מעוגלת. התבניות נועדו לבניית עמודים, גשרים, מערכות טיפוס לגבהים, והן משמשות גם לקירות פיתוח.


תבניות מודולאריות כבדות LEGO EXTRA – תבניות ליציקה העשויות מפלדה ולביד טגו. הן איכותיות במיוחד, וניתן באמצעותן לעבוד תחת עומסים כבדים באמצעות מנוף. הפנלים של התבניות הללו מגיעים בגבהים שונים, על פי הצורך. כמו כן, גם מידותיהן של התבניות משתנות. הן חזקות מאוד, חסינות ועמידות, ניתן להרכיבן במהירות ולכן הן גם יעילות. הן משמשות לבניית חדרי ביטחון, לקירות, רפסודות, עמודים מתכווננים בעלי צורה מרובעת ועוד.

תבניות מודולאריות קלות LEGO – גם אלה תבניות המיוצרות מפלדה ולביד לגו. הן איכותיות מאוד, וניתן למצוא אותן בגבהים שונים. למשל, תבנית בגובה 3 מטרים, משמשת לעמודים מתכווננים, קירות ועוד. תבנית בגובה 1.25 מטרים, מיועדת הן ליסודות והן לקירות גבוהים. קיימת אפשרות למצוא את התבניות הללו בכמה מידות, ובנוסף, הן גם גמישות. לתבניות אלה יתרונות רבים, מכיוון שהן קלות, אין צורך לעשות שימוש במנוף, והן גם חוסכות בזמן עבודה.

יתרונות עיקריים

תבניות ליציקת בטון הן בעלות יתרונות רבים. הן גמישות, חסינות בפני שחיקה, חזקות ועמידות. בנוסף, כפי שניתן להיווכח, הן משמשות למגוון מטרות. חשוב לבחור תבניות איכותיות, העומדות בסטנדרטים מחמירים, ויש לייחס חשיבות רבה לרמת בטיחותן.